Нічна атака ворога на Дніпропетровську область обернулася трагедією. Окупанти випустили понад 30 безпілотників та авіабомб. Деталі надала Дніпропетровська ОВА.

Наслідки терору: куди поцілили росіяни
Внаслідок нічних обстрілів Нікопольського та Синельниківського районів є жертви. Одна людина загинула, а двоє цивільних, серед яких дитина, отримали поранення.
Найстрашніший удар прийшовся на Нікопольщину. Постраждали Нікополь, Марганецька, Покровська та Червоногригорівська громади. Загинула жінка 56 років. Поранені 13-річна дівчинка та 44-річна жінка. Вони лікуються амбулаторно.
Пошкоджено п’ятиповерхівку, приватні будинки, автомобіль та інфраструктуру. Це жахливі руйнування.

Читайте також: На Дніпропетровщині продовжують відновлювати дороги: результати на кінець червня 2026
У Васильківській громаді Синельниківського району руйнувань зазнали адмінбудівля, три багатоповерхівки та одинадцять будинків приватного сектору.
Криворізький район ворог оминув. Тут ніч минула спокійно. Про це повідомила місцева РВА, зазначаючи, що всі об’єкти працюють у штатному режимі.
Україна готується до ймовірних графіків відключень світла найближчим часом. Причиною стане спека та ремонтні роботи на енергоблоках АЕС, що збігаються із піковим навантаженням на мережу.

