Російські загарбники вкотре обрали ціллю енергетичну інфраструктуру Дніпропетровської області. У ніч на 23 червня безпілотник ворога влучив в об’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі, про що офіційно поінформували в пресслужбі компанії.
Наслідки чергового ворожого обстрілу
На щастя, інцидент минув без поранених працівників. Попри це, атака завдала значних пошкоджень обладнанню, залишивши без світла понад 34 тисячі родин. Енергопостачання повністю зникло у 33 населених пунктах, ще два зазнали часткового знеструмлення.
Фахівці енергокомпанії оперативно розпочали відновлення мереж. Вже через декілька годин подачу струму всім постраждалим клієнтам вдалося відновити, а на місці влучання працювали підрозділи ДСНС та правоохоронці.
Читати також: Росіяни атакували чотири енергооб’єкти ДТЕК Дніпровські електромережі
Енергетики продовжують стабільно працювати, незважаючи на постійну небезпеку. Лише протягом попереднього тижня фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електрику до 150 тисяч домівок, які опинилися в темряві через російські обстріли.
Ситуація залишається напруженою. Близько 31 тисячі осель у регіоні досі залишаються без світла, адже безпекові виклики у прифронтових зонах значно ускладнюють ремонтні роботи.
Бригади ремонтників виїжджають до місць пошкоджень негайно після узгодження з ДСНС та Збройними силами України. Енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшого повернення світла громадянам.
Нагадаємо, протягом травня аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для 606 858 домівок жителів регіону, знеструмлених внаслідок ворожих атак.

